مزایای کارت ویزیت آنلاین

مزایای کارت ویزیت آنلاین

Online Visit Card Benefits

منافع شما از خرید کارت ویزیت آنلاین OVC را می توان به صورت زیر برشمرد:

1- قیمت فوق العاده مناسب

قیمت مناسب OVC نسبت به کاربرد های بیشمار آن، نسبت به قیمت چاپ کارت ویزیت های با کیفیت یا چاپ تراکت و همینطور هزینه نیروی انسانی جهت پخش تبلیغات چاپی و … قیمت بسیار مناسبی دارد.

2- ارسال ساده برای مخاطبان

ارسال و بازدید توسط مشتری در کوتاه ترین فاصله زمانی توسط OVC برای شما ایجاد می شود. چه مدت زمان طول می کشد تا 1000 عدد کارت ویزیت یا تراکت پخش بشود؟ این خاصیت کارت ویزیت آنلاین OVC است که در کوتاه ترین زمان به دست افرادی برسد که به آن نیاز دارند

3- عدم دورریز و هدررفت منابع

خاصیت کارت ویزیت آنلاین OVC مانند کارت ویزیت های کاغذی و چاپی دور ریز یا خراب شدن ندارند و نگهداری آن برای مشتریان و مخاطبان شما زحمت و دردسر ایجاد نمی نماید.

4- تعداد بازدید نامحدود

تعداد بازدید نامحدود از ویژگی های انحصاری OVC می باشد. شما یکبار هزینه می کنید و به تعداد دلخواه آن را پخش می کنید و هزاران مشتری شما بارها و بارها میتوانند به سادگی کارت ویزیت آنلاین شما را در مدت یکسال مشاهده نمایند.

5- محصول سبز و دوستدار طبیعت

کارت ویزیت آنلاین OVC یک محصول سبز است. با توجه به پیشرفت جوامع و استفاده از فناوری ها و تکنولوژی هایی که منجر به کاهش استفاده از کاغذ و حفظ محیط زیست می شوند، این محصول هم از نظر استفاده از تکنولوژی که کاملا در بستر اینترنت می باشد و هم بخاطر اینکه هیچ گونه نیازی به کاغذ و مواد چاپی و شیمیایی ندارد، دوستدار محیط زیست بوده و منطبق بر نیاز های جوامع پیشرفته است.

6- سیستم نقشه گوگل و لوکیشن یاب

از بین بردن دردسر های صاحبان مشاغل بابت پیدا کردن آدرس آنها توسط مشتریان از بارزترین منافع OVC است. از جذاب ترین و کاربردی ترین خواص OVC بهره گیری از قسمتی است که در آن علاوه بر درج اطلاعات تماسی شما از جمله تلفن، فکس، آدرس و … شما میتوانید آدرس خود را در نقشه گوگل (کوروکی محل کار شما در نقشه گوگل) در آن قرار دهید تا مشتریان شما به سادگی و در کوتاه ترین زمان محل کسب و کار شما رو پیدا کنند.

7- حرفه ای بودن در بستر IT

نشان دادن حرفه ای بودن کسب و کار شما و همچنین توسعه تجارت الکترونیک کسب وکار شما. با توجه به پیشرفت روز افزون بستر اینترنت در کشور و رشد فوق العاده بالای معاملات اینترنتی و معرفی کسب و کار ها از طریق اینترنت، کارت ویزیت آنلاین می تواند موثرترین و بروزترین محصول در این زمینه کسب و کار شما رو یاری کند و نمایانگر میزان حرفه ای بودن کسب و کار شما در بازارهای رقابتی این دوران باشد که به شدت نیازمند این تکنولوژی ها و فناوری ها جهت ماندن در این بازار رقابتی است.

8- ارائه اطلاعات کاربردی

ارائه اطلاعات کاربردی و جذاب کار شما در کارت ویزیت آنلاین شما. با صفحاتی که در کارت ویزیت آنلاین OVC شما تعبیه شده است شما به سادگی می توانید اطلاعاتی از محصولات و خدمات خود را در آن قرار دهید که می دانید در عین کارایی می تواند مشتری را جذب نماید و دیگر از دادن اطلاعات زیادی که موجب می شود مشتری شما از خواندن آنها خسته شده و توجهی به کار و فعالیت شما نکند، شما را آسوده می سازد و فقط اطلاعات کاربردی خود را در اختیار مشتری می گذارید.

9- جلوه های جذاب بصری

با به روز شدن شیوه های معرفی کسب و کار ها پیروزی در بازار رقابتی در دست کسانی است که در جامعه ی امروزی توجه شایانی به مباحث روان شناسی و روان شناختی جامعه هدف خود دارند که محصول ویژه کارت ویزیت آنلاین OVC تمامی توجهات لازم به این زمینه را انجام داده و نمونه کارت شما را به گونه طراحی می کند که علاوه بر استفاده از رنگ ها و طرح های شارپ و دیدنی که موجب جلب توجه مخاطبان از طریق ویژگی های بصری می شود، با تعبیه ویژگی های گرافیکی و پویا نمایی موجب دوچندان شدن توجه مشتریان شما به اطلاعات شما می شود که با توجه به نوین بودن محصول و اینکه قبلا مشاهده نکرده اند، قطعا موجب جذب نگاه و فکر آنها به خدمات شما می شود.

10- امکان اتصال به شبکه های دیگر

امکان اتصال مستقیم به شبکه های اجتماعی و خدمات بستر وب شما از خواص OVC است. گروه طراحی کارت ویزیت آنلاین با توجه به اقتضای شرایط کسب و کار شما و پیشرفت استفاده از شبکه های اجتماعی، سایت ها و وبلاگ ها و … قسمت هایی را برای شما در کارت ویزیت آنلاین شما تعبیه می کند که به سادگی و با یک لمس به صورت مستقیم به شبکه های شما وصل شده و مشتریان شما به سادگی و در عین ظرافت می توانند از این خدمات شما نیز استفاده کنند.

11- قابلیت تغییر اطلاعات

امکان حذف و یا تغییر اطلاعات داخل کارت ویزیت آنلاین در هر زمان ممکن و میسر است. ویژگی منحصر به فرد و فوق العاده جذّابِ کارت ویزیت آنلاین OVC این است که شما تا 3 بار در سال می توانید به صورت رایگان اطلاعات داخل کارت ویزیت آنلاین خود را ویرایش کنید و دیگر دردسرهای کارت ویزیت های معمولی یا تراکت ها را ندارید که اگر تغییری در آدرس یا شماره های شما رخ دهد، مجبور باشید تمامی آنها را دور بریزید. با کارت ویزیت آنلاین به سادگی تغیرات خود را انجام داده و هزینه دوباره انجام نمی دهید.

12- پشتیبانی و خدمات آنلاین پس از فروش

با استفاده از تیمی مجرب و کادری کاملا حرفه ای در محیطی امن، ما این بستر را فراهم نموده ایم تا با پشتیبانی 24ساعته بتوانیم تمامی دغدغه های مشتریان را براورده سازیم. از طرفی آسان بودن ارتباط با پشتیبانی محصول از دیگر ویژگی های سیستم پشتیبانی و خدمات آنلاین می با شد.

13.استفاده از نمونه کارها و عکس های شما

یکی از اصلی ترین ویژگی های این کارت الصاق عکس می باشد. یعنی شما می توانید هر عکسی به دلخواه را برای کارت ویزیت با قابلیت بزرگنمایی انتخاب نمایید که صد البته در سایر محصولات تبلیغاتی چاپی این امکان وجود ندارد. مشتری می تواند با نگاه اجمالی کاملا با کار و فعالیت شما آشنا شود. کم بودن حجم، مختصر بودن و مفید بودن از ویژگی های دیگر بخش گالری  تصاویر شما است. شما در گالری می توانید هر عکسی را برای تبلیغ خود قرار دهید.

14.لمسی بودن

یکی دیگر از مهم ترین و ساده ترین ویژگی های کارت ویزیت آنلاین OVC ، لمسی بودن آن است. امروزه با پیشرفت محصولات لمسی شدن از قابلیت های مهم در خدمات می باشد. تیم طراحی و ایده پردازی OVC این امکان را فراهم نموده است که از کارت ویزیت آنلاین به صورت  با لمس Touch کارت وارد صفحات اطلاعات شود که این امکان بسیار جدید،جذاب و نو می باشد.