درباره اول پیام

بخاری حلزونی خود را به راکتور هسته ای تبدیل کنید.

درباره اول پیام

سامانه هوشمند اول پیام:

reseller-panel-sms-2مجموعه اول پیام با بیش از ۱۲ سال سابقه حضور در زمینه سامانه های هوشمند، خدمات تحت وب و تجارت الکترونیک و همچنین فعالیت گسترده در زمینه تولید نرم افزارهای تحت وب (Web Applications) و بهره‌گیری از توان مهندسین و برنامه‌نویسان ایرانی، سامانه های قدرتمند را به صورت کاملا بومی تولید نموده است. به جرات میتوان گفت این نرم افزارها از نظر قابلیت‌ها و کیفیت در کشور بی‌نظیر بوده و هیچ مشابه خارجی نیز ندارد. به همین دلیل یک برگ برنده در دستان شماست.

reseller-panel-sms-1سیاست‌کاری ما همواره بر اصل "ارائه خدمات موثر در افزایش فروش" استوار بوده است. به همین علت مفتخریم که بیش از 4000 شرکت بزرگ ، نهادهای دولتی ، ارگان‌ها و سازمان‌های خصوصی ، بازرگانی ، تبلیغاتی ، تولیدی ، کارخانه های مختلف صنعتی ، نرم افزارها و سامانه های هوشمند اول پیام را به صورت اختصاصی خریداری نموده اند. مجموعه اول پیام راهکارهای متنوعی برای جذب مشتری و حفظ مشتریان قبلی به شما ارائه می دهد.

sms-Marker-avalpayamبانک اطلاعات جامع مشاغل که به صورت اختصاصی توسط مجموعه اول پیام جمع آوری گردیده است و همچنین بانک 3000 پیام آماده در موضوعات مختلف و  پشتیبانی مطمئن، از جمله خدمات و مزایای انحصاری به مشترکین اول پیام است.سامانه های هوشمند اول پیام

سامانه کارت ویزیت آنلاین OVC سامانه‌ای قدرتمند برای نمایش اطلاعات کسب و کار و تجارت شما ، بدون نیاز به نصب نرم افزار یا سخت افزار اضافی، و با حفظ کلیه اطلاعات خصوصی و حریم شخصی شما، بر روی کلیه پلتفرم های ویندوز - مک -  لینوکس - اندروید - آی او اس در 24 ساعت شبانه روز می باشد.

سامانه CRM Code به شما این امکان را می دهد که از طریق بستر اینترنت بدون نیاز به هیچ دستگاه جانبی (سخت‌افزاری و نرم‌افزاری) و از طریق خطوط مخابراتی با ارسال یک کد واسط مخابراتی، کلیه اطلاعات مورد نیاز از قبیل آدرس، شماره تماس، تخفیفات و ... را در اختیار مشتریان خود قرار دهید.

سامانه تخفیف شانسی DRS سامانه هوشمند ارائه تخفیفات شانسی و بن های تخفیف بر روی بستر تلفن همراه با ارسال کدهای مشخص به سامانه تخفیف می باشد. هر یک از مشتریان شما با ارسال شماره یا کد ، به صورت شانسی و تصادفی از تخفیفات شما به هر میزان که صلح می دانید بهره مند می شوند.

سامانه هوشمند تبلیغاتی امکاناتی را جهت ارسال انبوه پیامک‌های تبلیغاتی به کل مناطق کشور ( به تفکیک استان، شهر، ناحیه، کد پستی و محله ) فراهم نموده است. همچنین ارسال به مشاغل و اصناف، ارسال زمانبندی شده، ایجاد انواع مسابقه و نظرسنجی ،ارسال هوشمند جهت اطلاع رسانی وصدها امکان دیگر برای کابران در سطوح مختلف در نظر گرفته شده است.

درباره اول پیام