مزایای نمایندگی پنل پیامک

مزایای نمایندگی پنل پیامک

مزایای نمایندگی پنل پیامک ( نمایندگی پیام کوتاه)

مزایای نمایندگی پنل پیامک اول پیام

یکی از راهکارهای افزایش درآمد و شاید به جرات بتوان گفت بهترین آن‌ها ، اخذ نمایندگی سیستم های پیام کوتاه در ایران می باشد. در حال حاضر می توان بیش از 100 کسب و کار موفق در عرصه پیام کوتاه را نام برد که نمایندگی غیرمستقیم و باواسطه سیستم پیام دهی اپراتورها می باشند. شما نیز به راحتی می توانید همین امروز کسب و کار جدید و درآمدساز خود را آغاز نمایید.

مزایای نمایندگی پنل پیامکبرخی از نکات مهم در سامانه نمایندگی پیامکاول پیام

 • پشتیبانی 24 ساعته نمایندگان از طریق تماس تلفنی و ارسال تیکت پشتیبانی در سامانه پیام کوتاه و سامانه پورتال مشتریان
 • اتصال به تمام اپراتورهای پیامک و ارائه خطوط 1000 ، خطوط 2000 ، خطوط 3000 ، خطوط 5000 و خط ثابت 021
 • پایین ترین نرخ تعرفه پیامک و خطوط اختصاصی اپراتورهای1000، 2000، 3000 ، 5000 و 021
 • فعال بودن شارژ آنلاین برای تمامی سطوح کاربری و نمایندگی و واریز سود به حساب نماینده
 • امکان ارائه ثبت نام آنلاین برای تمام نمایندگان به صورت رایگان
 • امکان درج لوگو، نمایه و ثبت ترمینال مجزا برای هر نماینده
 • عدم نیاز به اتصال درگاه بانکی و سرمایه گذاری نماینده
 • خطوط رند اشتراکی از تمامی اپراتورها به صورت رایگان
 • امکان کاهش تعرفه پس از افزایش ترافیک sms
 • تخفیف ویژه جهت خرید رنجی خطوط اختصاصی

با اخذ نمایندگی پنل پیامک ، کسب و کار طلایی خود را همین امروز آغاز نمایید.

مزایا و منافع اقتصادی نمایندگی مستقل

حال با یک مثال ساده می توان قابلیت درآمدزایی این طرح را بررسی نمود.

۱-فروش اکانت

فرضا یک نماینده با هزینه 750 هزارتومان صاحب امتیاز یک سامانه نمایندگی ریبرندینگ می‌شود. این نماینده با فروش متوسط 5 اکانت مشابه خود در ماه درآمد ماهیانه در حدود 3/7 میلیون تومان خواهد داشت. همچنین نماینده می‌تواند هر تعداد پنل‌های کاربری با قیمت مصوب خود را به فروش برساند. فرضا نماینده در مدت یک ماه ۵۰ پنل کاربری با قیمت میانگین ۵۰ هزارتومان واگذار نماید می‌تواند در ماه ۲/۵ میلیون تومان درآمد داشته باشد. به عبارت ساده مجموع درآمد بیش از 6 میلیون تومان خواهد بود.

۲-فروش شارژ پیامک

علاوه برسود فروش اکانت یا پنل ، اگر به طور تقریبی توسط کاربران ایشان روزانه 30000 پیامک ارسال شود و نماینده بر روی هر پیامک 2 تومان سود نماید روزانه حدود 60 هزار تومان سود خواهد داشت که این عدد در ماه در حدود 1/8 میلیون تومان خواهد بود.

با افزوده شدن کاربران، مشخصا تعداد پیامک‌های ارسالی به شکل روز افزون زیاد شده و نماینده علاوه بر افزایش سود، در خرید خطوط و شارژ پیامک شامل تخفیفات ویژه می‌گردد. در این صورت اگر با افزایش کاربران ارسال روزانه یک نماینده به ۲۰۰,۰۰۰ پیامک در روز افزایش یابد ، سود فروش بالغ بر ۴۰۰ هزارتومان در روز خواهد بود. این عدد در ماه بیش از ۱۲ میلیون تومان برآورد می‌گردد.

۳-فروش خطوط اختصاصی

نمایندگان گرامی می‌توانند از طریق فروش خطوط اختصاصی نیز سود خوبی کسب نمایند. به عنوان مثال اگر نماینده در روز به صورت متوسط ۵ خط بفروشد و روی هر خط به صورت متوسط ۱۰ هزار تومان سود کند روزانه سودی برابر ۵۰ هزار تومان خواهد داشت. که این رقم در ماه بالغ بر ۱٫۵میلیون تومان خواهد شد. (سود فروش خطوط ۱۴ رقمی اختصاصی به طور متوسط در حدود 5 هزار تومان است. اما سود فروش خطوط ۸ رقمی بیش از 100 هزار تومان می‌باشد.)

بنابراین با یک حساب میانگین و بر فرض فعالیت مناسب، یک نماینده می‌تواند در ماه درآمدی بیش از ۷ میلیون تومان بدست آورد. البته با احتساب فعالیت عالی یک نماینده درآمدی در حدود 20 میلیون تومان در ماه می‌تواند کسب نماید.

 • فروش اکانت کاربری 2/500/000تومان
 • سود ارسال پیامک 1/800/000تومان
 • سود فروش خطوط پیامک 1/500/000تومان
 • سود فروش نمایندگی مشابه 3/700/000 تومان

جمع‌بندی

پُر واضح است که طرح نمایندگی پنل پیامک اول پیام ، یک راهکار مناسب برای افزایش درآمد شما و راه‌اندازی یک کسب‌وکار موفق با کمترین هزینه ممکن می‌باشد. شما با کسب نمایندگی پنل پیامک اول پیام ، بدون سرمایه‌گذاری کلان چندصدمیلیون تومانی برای سورس سامانه، خرید شارژ و خطوط مجازی پیام‌کوتاه ، به راحتی می‌توانید درآمدی مطمئن را بدست آورید.

برای اطلاع از خدمات متنوع و امکانات انحصاری ویژه نمایندگان همین امروز با مشاوران ما تماس بگیرید.